ZPRÁVY‎ > ‎

Vyprodáno během 58 minut! Swingové Vánoce 2013 jsou plné

přidáno: 13. 12. 2013 1:43, autor: Vladimír Vondráček   [ aktualizováno 13. 12. 2013 8:57 ]
Dlouho očekávaný předprodej lístků na festival Swingové Vánoce 2013 začal v pondělí 9. prosince v 18.00 hodin a za necelou hodinu hlásili pořadatelé vyprodáno.

     
  

Kdo si ale myslí, že před kinem, kde předprodej probíhal, byla dlouhá fronta promrzlých fanoušků, tak je na omylu. Předprodej probíhal pohodově, bez zbytečných strkanic a hlavně v teple. Už v 15 hodin otevřeli pořadatelé foyer kina i s bufetem a od 17 hodin zde dokonce hráli jazzmeni Rosťa Hus a Martin Kocián.
Každý z příchozích dostal hned u vchodu lístek s pořadovým číslem a poté už v teple a pohodě čekal, až na něj přijde řada. "Tohle je perfektně vymyšlené, já měla strach, že to neustojím a zatím jsem si to takhle užila." Svěřila se Ludmila Dunděrová, která přišla asi dvě hodiny před začátkem předprodeje.
Podstatné je ale to, že se lístky dostaly i na ty, kteří přišli o půl šesté večer. "Jsem rád, že máme plno, každopádně chci poděkovat jménem pořadatelů všem věrným příznivcům Swingovek. Tenhle festival je jedinečný nejen díky muzice a období ve kterém probíhá, ale především díky lidem, kteří na něj chodí. Velmi si toho vážíme," řekl ředitel festivalu Vladimír Vondráček.

K předprodeji vstupenek v kině přistoupili letos pořadatelé proto, že se festival Swingové Vánoce koná v obvyklém termínu 27. prosince, ale na neobvyklém místě. Z důvodu plánované rekonstrukce Domu kultury se festival uskuteční výjimečně na hotelu Beskyd v Trojanovicích, kde je omezený počet míst. Do prodeje se tak letos dostalo cca 300 vstupenek. Jen pro úplnost, předloni byly vstupenky vyprodány za týden, v minulém roce za jeden den a letos za 58 minut.  

 

Foto: Jan Novotný, Zuzana Kalinová

 

Marian Žárský

Městské kulturní středisko

mob. 606 756 313

www.kulturafrenstat.cz

Facebook MěKS

Prodej vstupenek na Swingové Vánoce 2013


Comments