ZPRÁVY‎ > ‎

Swingové Vánoce 2014 letos budou ve frenštátském Kině

přidáno: 2. 11. 2014 7:52, autor: Vladimír Vondráček
Dobrá zpráva pro všechny, kteří mají rádi zázemí našeho kina, ve kterém proběhly úvodní ročníky swingových Vánoc - Swingové Vánoce 2014 budou právě v našem kině. 

Kulturní dům je těsně před započetím generální rekonstrukce a také letos tedy nastala zásadní otázka, kde uspořádat Swingové Vánoce. Nabízel se z loňska prověřený Hotel Beskyd. Zde však došlo ke změně vedení Hotelu a po jednáních s novými majitelkami i zvážení záměru pojetí letošních swingových Vánoc jsme dali přednost právě našemu Kinu. 

To nám přinese několik desítek míst pro diváky navíc i výbornou akustiku kina pro vynikající posluchačské zážitky. Výzvou pro nás organizátory bude zachování doprovodného servisu včetně gastronomie, která se stala důležitou součástí festivalu. Také jsme promysleli již tančírnu,tedy ani loni skvěle profilovaná a již opravdu svébytná swingová tančírna nebude chybět a k ní vám bude tradičně vyhrávat skvělý SwingTimeBand Martina Svobody. Nechte se tedy překvapit, co se nám podaří zvládnout v prostorách kina. 

V programu chystáme jako hlavní bonbónek Fats Jazz Band ze Slovenska www.fatsjazzband.com a samozřejmě nebudou chybět místní i přespolní kapely a muzikantská seskupení, takže se máte na co těšit.
Comments