ZPRÁVY‎ > ‎

Předprodej vstupenek

přidáno: 24. 11. 2015 0:02, autor: Vladimír Vondráček   [ Aktualizováno 3. 12. 2015 3:24 uživatelem Marian Šidlo Friedl ]

Předprodej vstupenek proběhne letos v tradičním duchu ve foyer Kina v pondělí 7. prosince od 17 hodin. Cena vstupenky je 250,- Kč.

V minulých letech se neustále zkracovala doba prodeje vstupenek na Swingové Vánoce. Loni jsme prožili při prodeji rekord v podobě vyprodání vstupenek za 37 minut. Ve způsobu jsme se od 6. ročníku festivalu uchýlili zatím k nejspravedlivějšímu způsobu prodeje tak, aby se dostaly vstupenky k co nejvíce zájemců a vyhnuli jsme se rezervaci vstupenek po desítkách vstupenek, tak jak se dělo v předchozích letech - a sice každý, kdo si vystál frontu si mohl odnést nejvýše 4 vstupenky.

V letošním předprodeji tedy zůstaneme u již dvakrát prověřeného způsobu spravedlivého prodeje (mimochodem Jarek Nohavica prodával podobně ve Frenštátě vstupenky na svůj koncert - každý ve frontě mohl koupit nejvýše 6 vstupenek - a bylo za několik hodin vyprodáno :-)) a každý zájemce, který přijde do foyer Kina si může koupit nejvýše 4 vstupenky. Těšíme se na Vás :-)
Comments